Liga ZIP · centrum danych
Sezon w liczbach
Porównanie uczestników od GW1 do GW9. Każda liczba pochodzi z historii mini-ligi FPL.
Wyścig punktowy
Narastająca suma punktów na tle całego sezonu
Elektryk KozieniceMorgan FREEmanR2ZKS AntoninekMazovian WildfireAsian Average FCKSCRSkompensis Skępe
Udział w punktach ligi
Jak rozkłada się łączny dorobek
4,5kpunktów
Elektryk Kozienice14,0%
Morgan FREEman13,8%
R213,5%
ZKS Antoninek13,3%
Mazovian Wildfire13,1%
Asian Average FC13,0%
KSCR12,3%
Skompensis Skępe7,0%
Punkty w ostatniej kolejce
Wynik każdego uczestnika · GW 9
Forma · ostatnie 5 GW
Każde pole to wynik kolejki. Mocniejsza zieleń oznacza więcej punktów.
| Menedżer | GW 5 | GW 6 | GW 7 | GW 8 | GW 9 | Suma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elektryk Kozienice | 41 | 84 | 74 | 56 | 61 | 316 |
| Morgan FREEman | 43 | 86 | 69 | 41 | 61 | 300 |
| R2 | 47 | 65 | 92 | 55 | 64 | 323 |
| ZKS Antoninek | 45 | 50 | 91 | 53 | 58 | 297 |
| Mazovian Wildfire | 52 | 71 | 74 | 61 | 58 | 316 |
| Asian Average FC | 44 | 57 | 74 | 49 | 65 | 289 |
| KSCR | 38 | 58 | 67 | 53 | 37 | 253 |
| Skompensis Skępe | 30 | 60 | 57 | 42 | 35 | 224 |
Mniej punktówWięcej punktów
Punkty zostawione na ławce
Łącznie od początku sezonu · punkty rezerwowych
Elektryk Kozienice
Morgan FREEman
R2
ZKS Antoninek
Mazovian Wildfire
Asian Average FC
KSCR
Skompensis Skępe
Aktywność transferowa
Liczba transferów oraz punktów oddane za hity
Wartość składów
Punkt pokazuje obecną wartość. Przerywana linia to startowe 100 mln.
99,5104,5
Elektryk Kozienice
103,2
Morgan FREEman
103,5
R2
101,3
ZKS Antoninek
104,0
Mazovian Wildfire
102,6
Asian Average FC
100,8
KSCR
103,0
Skompensis Skępe
100,3
Rekordy i smaczki
Indywidualne osiągnięcia uczestników mini-ligi
NAJWIĘCEJ PUNKTÓW Z ŁAWKI
Mazovian Wildfire140 pktNAJWIĘKSZY AWANS OD GW1
ZKS Antoninek+3 miejscNAJLEPSZA FORMA · OSTATNIE 5 GW
R2323 pktNAJRÓWNIEJSZE WYNIKI
Mazovian Wildfire10,9 pkt odchyleniaNAJWIĘCEJ ZAGRANYCH TRANSFERÓW
R27 transferówNAJWYŻSZA WARTOŚĆ SKŁADU
ZKS Antoninek104,0 mlnPełne porównanie menedżerów
Punkty, średnie, ławka, transfery i wartość składu
| # | Menedżer | Punkty | Najlepsza GW | Śr. / GW | Ławka | Transfery / hity | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Elektryk Kozienice | 625 | GW 2 · 113 | 69,7 | 85 | 5 / -0 | 103,2 mln |
| 2 | Morgan FREEman | 614 | GW 2 · 111 | 68,2 | 72 | 4 / -0 | 103,5 mln |
| 3 | R2 | 600 | GW 2 · 103 | 67,1 | 95 | 7 / -4 | 101,3 mln |
| 4 | ZKS Antoninek | 593 | GW 2 · 110 | 65,9 | 71 | 6 / -0 | 104,0 mln |
| 5 | Mazovian Wildfire | 582 | GW 2 · 84 | 64,7 | 140 | 6 / -0 | 102,6 mln |
| 6 | Asian Average FC | 578 | GW 2 · 91 | 64,4 | 90 | 7 / -0 | 100,8 mln |
| 7 | KSCR | 550 | GW 4 · 82 | 61,1 | 79 | 7 / -0 | 103,0 mln |
| 8 | Skompensis Skępe | 313 | GW 6 · 60 | 45,0 | 49 | 0 / -0 | 100,3 mln |